Filantrop - Ludzie

- To nie sprawy niepokoją ludzi, lecz poglądy na te sprawy.

Eurypides
.com.pl
Przejdź do treści
menu

Filantrop

Aleksander Dziuk jest inwestorem, filantropem, osobą działającą dynamicznie na obu tych płaszczyznach. Szybki i dynamiczny sposób życia jest w jego wypadku bardzo zauważalny co doceniają współpracownicy i bliscy. Zdecydowanie to człowiek, który osiąga wiele nie tyle poprzez ostre działania rynkowe, ale przede wszystkim dobrym sercem, uporem i chęcią niesienia pomocy innym. Prywatnie uprawia sport i jest osobą bardzo aktywną na co dzień. Zaraża pozytywną energią.

POMOC POTRZEBUJĄCYM
Fundacja Pomocy Człowiek Człowiekowi od 2013 roku pomaga wielu potrzebującym z inicjatywy tego właśnie człowieka. Aleksander Dziuk – założyciel fundacji dba o to, by skupiała się ona na wszelakich pozytywnych inicjatywach, które mają na celu pomoc przede wszystkim osobom, które pomocy najbardziej potrzebują – zarówno dorosłym jak i dzieciom. Nagrodzona laurem „Samarytanin Magnolii” fundacja nieprzerwanie od lat działa na rzecz poprawy jakości życia osób niepełnosprawnych, a także innych, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i tej pomocy wymagają. Fundacja nie skupia się tylko i wyłącznie na pomocy w sensie fizycznym i materialnym, ale również na mentalnym i psychologicznym oparciu dla osób chorych i potrzebujących, jak również całego ich otoczenia. Wiele grup motywacyjnych, placówek jest dziełem tej właśnie fundacji i z pewnością znając upór i werwę do działania osób decyzyjnych w zakresie fundacji nie poprzestaną na tym i będą nadal zmieniać świat na lepsze.

ENTUZJAZM DO BIZNESU I TECHNOLOGII
Aleksander Dziuk to jednak nie jedynie doskonały wolontariusz i filantrop, który skupia się na pomocy wielu osobom. To także osoba, która mocno inwestuje w biznes, na którym się zna. Efektem tych prac jest między innymi firma Adpeer zajmująca się nowoczesnymi technologiami internetowymi, jak również firma tworząca wylewki maszynowe nowoczesnymi technikami. Entuzjazm do nowoczesności i najnowszych technologii w Aleksandrze Dziuku jest od dawna i pewne było, że właśnie w takie rodzaje technologii będzie w przyszłości inwestować.

Zdecydowanie osoba ta jest idealnym przykładem połączenia w jedno zarówno doskonałego działania biznesowego jak również działalności jako wolontariusz. Zdecydowanie połączenie obu tych kwestii jak widać na tym przykładzie jest absolutnie możliwe i daje pozytywne rezultaty na obu polach.


Waldemar Gronowski to chyba najsłynniejszy polski piekarz ostatnich lat.

Aleksander Dziuk jest inwestorem, filantropem, osobą działającą dynamicznie na obu tych płaszczyznach.

W 2011 roku powstała Platforma Porozumienia Organizacji Rodziców Dzieci z Chorobą Nowotworową.
Wróć do spisu treści