Mariusz Pudzianowski - Ludzie

- To nie sprawy niepokoją ludzi, lecz poglądy na te sprawy.

Eurypides
.com.pl
Przejdź do treści
menu

Mariusz Pudzianowski

Urodził się 7 lutego 1977 roku. Jest polskim zawodnikiem MMA, wcześniej był utytułowanym strongmanem i rugbystą.

Osiągnięcia Mariusza Pudzianowskiego
Jest to człowiek mający wiele osiągnięć na koncie. Przede wszystkim ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman, sześciokrotny Mistrz Europy Strongman, pięciokrotny Mistrz Świata Strongman, trzykrotny drużynowy Mistrz Świata Par Strongman. Mistrz Super Serii w kilku sezonach. Ponadto zwycięzca i finalista wielu innych zawodów siłaczy.

Gdzie możemy zasięgnąć informacji o zawodniku MMA?
Mariusz Pudzianowski prowadzi oficjalną stronę internetową a także profil na Facebooku. Na stronie internetowej możemy zasięgnąć informacji na temat jego działalności, nie tylko MMA, ale również na temat jego firmy transportowo-spedycyjnej i wynajmu sali. Z kolei na profilu społecznościowym znajdziemy same świeże informacje, ponieważ profil jest bardzo aktywnie prowadzony.

Czym zajmuje się Mariusz Pudzianowski, gdy nie walczy?
Mariusz Pudzianowski prowadzi firmę transportowo - spedycyjną. W ofercie ma transport krajowy i międzynarodowy, organizowanie przewozu towarów, przewóz między innymi sprzętu budowlanego a także transport w określonych warunkach. Firma działa od 1997 roku, może się więc pochwalić sporym doświadczeniem. Właściciel wyróżnia firmę między innymi bogatą flotą, 20 ciągników siodłowych a także monitoringiem satelitarnym.
Oprócz firmy transportowej, Mariusz Pudzianowski zajmuje się również wynajmem sali bankietowej. W ofercie ma organizację wesel, bankietów, rocznic, organizację imprez firmowych i wynajem samochodów. Dodatkowym plusem jest możliwość noclegów.

Mariusz Pudzianowski w filmie
Żeby było ciekawie, należy wspomnieć, że zawodnik również brał udział w wielu filmach. Przede wszystkim w "Na wspólnej", "Dziki", "Camera Cafe", "Nie ma takiego numeru", "Faceci do wzięcia", "Niania", "Daleko od noszy", "Sąsiady".

Ciekawostki
Mariusz Pudzianowski wziął także udział w 2008 roku w siódmej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jego partnerką była Magdalena Soszyńska-Michno, z którą dotarł do finału, zajmując drugie miejsce.
Z kolei na początku roku 2010 roku brał udział w programie Just the Two of Us. Tylko nas dwoje. Jego partnerką wokalną została Anna Wiśniewska. Zajął 2. miejsce w finale.
Wiosną 2016 r. wziął udział w show TVP2 - Przygarnij mnie.
Rok później dołączył do składu jurorskiego programu Polsatu The Brain. Genialny umysł.

Mariusz Pudzianowski jest człowiekiem, który niczego się nie boi i sięga po wiele wyzwań.


Waldemar Gronowski to chyba najsłynniejszy polski piekarz ostatnich lat.

Aleksander Dziuk jest inwestorem, filantropem, osobą działającą dynamicznie na obu tych płaszczyznach.

W 2011 roku powstała Platforma Porozumienia Organizacji Rodziców Dzieci z Chorobą Nowotworową.
Wróć do spisu treści